Sommige gegevens die door deze provider worden verzameld, zijn bedoeld voor personalisatie en het meten van de effectiviteit van advertenties.
Sommige gegevens die door deze provider worden verzameld, zijn bedoeld voor personalisatie en het meten van de effectiviteit van advertenties.
Sommige gegevens die door deze provider worden verzameld, zijn bedoeld voor personalisatie en het meten van de effectiviteit van advertenties.

B-keus PIR isolatie

B-keus constructieplaten

B-keus outletpartijen

B-keus EPS

B-keus XPS

Outlet glaswol

Outlet gipsplaten

Outlet vuren balken

PIR/PUR 2-zijdig aluminium

PIR/PUR Spouwplaten

PIR Afschot

PIR 2-zijdig mineraalglasvlies

PIR + OSB

PIR + Gips

PIR + Fermacell

PIR + SPANO

PIR + Diamondboard

PIR + Underlayment

Kingspan Kooltherm

Renovatieplaten

B-keus PIR isolatie

Glaswol platen

Glaswol rollen

Glaswol rol spijkerflens

Minerale wol MW 35

Glaswol spouwisolatie

Outlet glaswol

Gipsplaten

Watervaste gipsplaten (WR)

Gipsvezelplaten

Cementgebonden platen

Stucplaten

PIR + Gips

Outlet gipsplaten

Toebehoren voor gips(platen)

B-keus PIR isolatie

B-keus constructieplaten

B-keus outletpartijen

B-keus EPS

B-keus XPS

Outlet glaswol

Outlet gipsplaten

Outlet vuren balken

PIR/PUR 2-zijdig aluminium

PIR/PUR Spouwplaten

PIR Afschot

PIR 2-zijdig mineraalglasvlies

PIR + OSB

PIR + Gips

PIR + Fermacell

PIR + SPANO

PIR + Diamondboard

PIR + Underlayment

Kingspan Kooltherm

Renovatieplaten

B-keus PIR isolatie

Glaswol platen

Glaswol rollen

Glaswol rol spijkerflens

Minerale wol MW 35

Glaswol spouwisolatie

Outlet glaswol

Gipsplaten

Watervaste gipsplaten (WR)

Gipsvezelplaten

Cementgebonden platen

Stucplaten

PIR + Gips

Outlet gipsplaten

Toebehoren voor gips(platen)

Tip van Jan: Ursaroll bevat een spijkerflens die als dampremmende laag dient, hierdoor hoeft u geen extra folie te bevestigen.
Glaswol is een thermisch en akoestisch isolatiemateriaal dat gemaakt is met gerecycled glas en zuiver zand. Deze combinatie zorgt voor een minerale wol met een zachte en flexibele structuur. De Ursaroll is eenvoudig te plaatsen en de aluminiumbekleding heeft een belangrijke functie als wind- en dampscherm. Deze laag dient altijd aan de verwarmde kant te worden geplaatst om condensering te voorkomen. De rollen zijn aan de zijkanten voorzien van spijkerflenzen van 4 cm en is hiermee eenvoudig te bevestigen aan een houten balklaag door middel van nieten. De naden kunnen worden afgeplakt door middel van aluminiumtape, hierdoor ontstaat een gesloten dampremmende laag wat de isolatiewaarde ten goede komt.
De glaswol heeft een afmeting van 8000x600x100 mm, de RD-waarde is 2,50. De rollen zijn eenvoudig op maat te maken met een isolatiemes. Het materiaal kan gebruikt worden voor het isoleren van wanden en zoldervloeren.
Voor het gemak op volgorde van gebruik in de constructie.
| Dikte | 100mm | 120mm | 150mm | 180mm |
| Rd-waarde | 2.50 | 3.00 | 3.75 | 4.50 |
| Merk | Ursa |
| Materiaal | Glaswol |
| Inhoud per pak | 4.8 |
| Lengte | 8000 mm |
| Dikte | 100 mm |
| Breedte | 600 mm |
| Lambda waarde | 0,040 lambda waarde |
| RD waarde | Rd-waarde: 2,50 |
| EAN | 5412424756855 |
| Toepassing | Schuin dak binnenzijde Voorzetwand Scheidingswand Houtenvloer |
| SKU | URSA12-100 |
| Categorieën | Glaswol Glaswol rol spijkerflens Geluid & Akoestiek Glaswol 100 MM |
Welke soort glaswol je nodig hebt, is afhankelijk van de toepassing en de gewenste eigenschappen zoals thermische isolatie, geluidsisolatie of brandveiligheid.
Dakisolatie (hellend dak)
Meer informatie over het isoleren van een schuin dak lees je hier.
Vloerisolatie (houten vloer)
Glaswol dempt contactgeluid en luchtgeluid en zorgt voor een verbetering van akoestische isolatie. Let op: glaswol is niet drukvast, dus voor isolatie onder een betonnen vloer is een hard isolatiemateriaal zoals PIR of XPS een betere keuze.
Voor het isoleren van een houten vloer kun je gebruik maken van:
Meer informatie over het isoleren van een houten vloer lees je hier.
Muurisolatie
Wanneer je weinig ruimte hebt kies je voor glaswol met een lage lambda-waarde, dit is minder van belang. Als er wel voldoende ruimte is dan gebruik je een hogere lambda-waarde
De benodigde dikte van glaswol hangt af van de toepassing, beschikbare ruimte en of je aan subsidie- of bouweisen wilt voldoen.
Glaswol biedt daarbij altijd extra voordelen zoals geluidsisolatie en brandveiligheid.
Voor vrijblijvend advies en hulp bij het uitkiezen van de juiste dikte van de glaswol isolatie kun je contact met ons opnemen.
Glaswol behoort tot brandklasse A1 en is niet brandbaar. Het smelt pas bij temperaturen van 700° Celsius. Hierdoor verhoogt het de brandveiligheid van daken, wanden en vloeren.
Meer informatie over de brandklasse van verschillende isolatiematerialen lees je hier: meer informatie over de brandklasse van isolatiemateriaal.
Welke producten je nodig hebt, is afhankelijk van de plek waar je glaswol gaat toepassen. Over het algemeen kun je altijd de volgende producten gebruiken:
Bij Jan de Isolatieman kun je kiezen uit glaswol van Knauf Insulation, Ursa of Volcalis.
Knauf Insulation: de glaswol van Knauf Insulation wordt geproduceerd met ECOSE® technology (zonder chemische toevoegingen). Dit zorgt voor een zachte en stofarme glaswol die prettig te verwerken is zonder irritatie aan ogen en handen. De glaswol van Knauf heeft goede thermische en akoestische prestaties. Knauf is een goede keuze als je voor topkwaliteit wil gaan en prettig wil werken.
Ursa: de glaswol van Ursa heeft een goede prijs- kwaliteitverhouding en is breed inzetbaar voor toepassingen als dak, wand en vloer. De glaswol van Ursa is iets voordeliger dan de glaswol van Knauf bij vergelijkbare producten .Mogelijk geeft Ursa meer irritatie dan Knauf, maar dit verschilt per persoon. Ideaal als je zoekt naar een goede balans tussen prijs en kwaliteit. Wordt vaak gekozen bij grote volumes of prijsbewuste projecten.
Volcalis: is een relatief nieuw merk dat geproduceerd wordt in Europa. Glaswol van Volcalis levert prima thermische prestaties. De glaswol van Volcalis is dan ook een voordelig alternatief voor Knauf en Ursa. Volcalis is een goede keuze voor wie budgetvriendelijk wil isoleren.


v.a. 6,85 p/m2

Glaswol met spijkerflens (Ursaroll) 8000x600x100mm Rd:2.50 (=4,80 m²)
v.a. 6,85 p/m2
In winkelwagen

Maak je bestelling compleet


"Jan de Isolatieman, streeft ernaar je zo goed mogelijk van dienst te zijn. Aangezien elke klus uniek is, raden wij aan altijd contact op te nemen met een professional. Bekijk hier onze voorwaarden."
