Miofol 100 S is een dampremmende 3-laags COEX folie die voorkomt dat vochtige lucht vanuit de binnenruimte de constructie of isolatie binnendringt. Dit beschermt de isolatie tegen verlies van isolatiewaarde en voorkomt schade door condensatie.
De folie wordt altijd toegepast aan de warme zijde van de constructie en is geschikt voor gebouwen in klimaatklasse 2 en 3, zoals woningen, scholen en kantoren. Met een Sd-waarde van 100 biedt Miofol 100 S een betrouwbare dampremmer voor standaardtoepassingen in daken en wanden van niet-vochtige ruimtes.
Dankzij de 3-laags opbouw is de folie niet alleen sterk, maar ook bestand tegen hoge mechanische belasting – bijvoorbeeld bij het transport en de verwerking van prefab-elementen. Daarmee is Miofol 100 S een duurzaam alternatief voor de klassieke Miofol 125 S, maar dan zonder wapening. Deze folie is een prima keuze voor het naisoleren van je woning.
Toepassingen:
Miofol 100 S wordt toegepast als dampremmende laag in:
Voordelen van Miofol 100 S:
✔ Lucht- en waterdicht: voorkomt warmteverlies en biedt bescherming tegen indringend vocht
✔ Uitzonderlijke barrière-eigenschappen: effectieve dampremmer
✔ Extra sterk door 3-laags constructie: goed bestand tegen belasting
Maak je bestelling compleet met:
Maak je bestelling compleet
v.a. 1,27 p/m2
Miofol 100 S dampremmende folie 1.5x50m¹ (=75 m²)
v.a. 1,27 p/m2
m2
Totaal (incl. BTW)
(excl. )
98,95
In winkelwagen
Aantal | 1 + | 4 + |
---|---|---|
Prijs p/st incl. btw | 98,95 | 94,99 |
Prijs p/m2 incl. btw | 1,32 | 1,27 |
Korting | - | 4% |
Maak je bestelling compleet
"Jan de Isolatieman, streeft ernaar u zo goed mogelijk van dienst te zijn. Aangezien elke klus uniek is, raden wij u aan altijd contact op te nemen met een professional. Bekijk hier onze voorwaarden."